Gå til innhold

O'boy eller nesquick?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva gir den "sterkeste" smaken? Altså hvilken må du bruke mest av? Er litt uenige her;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg liker best O'boy så mener den har sterkest smak og at en må bruke mye nesquick for å få god nok smak (like sterk sjokomelk)

 

En helt annen ting er at O'boy pulveret er finere og nesquick er mer kornete og vanskelig å blande ut

Skrevet

Enig i at den er mer kornete. Men jeg synes nesqicken blir mye sterkere, i motsetning til hva jeg trodde. Og så blir melka mer grå, ikke brun, som med o'boy. :)

Skrevet

Ja enda et poeng, sjokomelk skal være brun ikke grå :-)

Skrevet

Boikotter nestle så ikke nesquick her i huset uansett. Så det blir O'boy som er kjempegodt:) Flere år siden sist jeg smakte det og da var det på is :)

Skrevet

Nesquick. Må ha det, bare må ha det:)

 

Jeg vil ikke det skal blande seg skikkelig ut,jeg da. Har tre stooore spiseskjeer med nesquick i bunn av et 0,4l glass, fyller på med melk og slurper i meg "sjokoladen" som ligger i bunn av glasset. Digg!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...