Anonym bruker Skrevet 27. januar 2011 #1 Skrevet 27. januar 2011 Og at ikke alle er til stede? F.eks; har sukker i urinen, men blodsukkeret var fint. Men har til tider hatt synsforstyrrelser. Er en god del tørstere enn vanlig.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2011 #2 Skrevet 27. januar 2011 Har forresten +1 i vann i kroppen. Kan legge til at jeg aldri har hatt vann i kroppen i noen av mine andre svangerskap. (3 stk) Hi
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2011 #3 Skrevet 27. januar 2011 Sukker i urinen er ikke tegn på svangerskapsforgiftnng, men kan være tegn på svangerskapsdiabetes. Protein i urin er derimot tegn på svangerskapsforgitning kombinert med blodtrykk som er høyere enn 140/90. Tørstere enn vanlig har ikke noe med svangerskapsforgitning å gjøre, men kan igjen være tegn på svangerskapsdiabetes. Svangerskapsforgiftning og svangerskapsdiabetes er to helt forskjellige ting. Hva sier jordmoren/legen din om dette da? Regner med du har diskutert dette med dem?
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2011 #4 Skrevet 27. januar 2011 Ok så kanskje svangerskapsdiabetes. Jeg glemte faktisk å nevne synsforstyrrelsene forrige gang, for jeg hadde bihulebetennelse som var så vond at jeg ikke klarte å snakke rent omtrent. Var så opptatt av å få noe for det at resten gikk i glemmeboken ( Spurte om jeg hadde spist noe med sukker i kvelden før. Og ja det hadde jeg. Sjokoladepudding. Men det har jeg nok gjort også andre kvelder før legebesøk og da har det ikke slått ut...... Hi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå