Anonym*Gullklump* Skrevet 26. januar 2011 #1 Skrevet 26. januar 2011 Hei! Har skrevet ett innlegg her tidligere.. No har jeg ett nytt spørsmål noen som har fått diagnose refluks? Hva skjer etter det? Jeg fikk diagnosen på min datter i dag (etter en ph måling) og lurer derfor på dette.. Fikk ikke så mye forklart annet enn at hun har refluks... Håper på svar Og hvis du ser dette Most Fruitful Yuki ♥08 + ♥10 får ikke sendt deg pm ;o)
Ami Skrevet 26. januar 2011 #3 Skrevet 26. januar 2011 Dere skal vel ha en samtale med legen, eller venter dere på det? Vil vel tro det som skjer videre kommer an på hvor alvorlig det er. Medisiner, fysiske tiltak for å redusere plagene osv.
Topo Skrevet 26. januar 2011 #4 Skrevet 26. januar 2011 Vil tro at de setter henne på losec. Du kan gjøre noen tiltak for å gjøre det litt bedre for henne, som å heve hodeenden på sengen, holde henne hevet under måltider og ikke legge henne flatt like etter måltid. Men du skal vel ha en utfyllende samtale med legen? Få de til å forklare deg videre behandlingsplan og tiltak! Håper at jenten din får det bedre nå som diagnosen er erklært, og hun får de medisinene hun trenger )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå