KineMor ♥C&M&O♥ Skrevet 25. januar 2011 #1 Skrevet 25. januar 2011 Det er en familiefilm tillat for alle, hun slipper inn da eller?
Musemor med tre søte små Skrevet 25. januar 2011 #2 Skrevet 25. januar 2011 Vi var å så Pelle Politibil når gutten var litt over 2,5 år. Ikke noe problem
To gutter små Skrevet 25. januar 2011 #3 Skrevet 25. januar 2011 Jeg var på kino med begge gutta på søndag, så på Elias. Minsten er 2 år og 8 mnd, han ville sitte på fanget gjennom hele filmen, men han stor koste seg og satt helt rolig. Jeg var litt skeptisk, for han klarer ikke sitte rolig hjemme lenge om gangen;)
Ophelia & Jr. Skrevet 25. januar 2011 #4 Skrevet 25. januar 2011 Vi var på kino med Jr når han var akkurat 2,5 år. Vi så "Elias og Suppe" som Jr døpte filmen. Gikk helt fint det. Han fikk en eske smurfe-pastiller og koste seg gjennom hele filmen.
Frøken Freken Skrevet 26. januar 2011 #5 Skrevet 26. januar 2011 Snuppelure er 2 år og 5 mnd, hun har vært på teater to ganger og elsket det. Elias på kno fenget ikke henne, tror ikke båter i seg selv er interessant nok til at hun vil sitte i ro og følge med, og selve dialogen ble for avansert selv om hun snakker svært godt. Nå etterpå skravler hun veldig mye om elias og gir uttrykk for at det var kjempestas.
Gjest happy mom:) Skrevet 26. januar 2011 #6 Skrevet 26. januar 2011 Minstejenta her er 2år og 3 mnd. Hun var med oss på kino for første gang sist helg. Gikk greit, satt rolig og så på filmen, litt ukonsentrert til tider. Vi så Elias..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå