Anonym bruker Skrevet 24. januar 2011 #1 Skrevet 24. januar 2011 5+5 og min kjære sønn tar stadig med seg ting hjem fra barnehagen. Spyr og driter om hverandre. Klarer ikke holde på noe. Noen som vet hvordan er i forhold til spiren? Får den likevel i seg den h*n trenger?`
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2011 #5 Skrevet 25. januar 2011 Når det er så tidlig er det du som må passe på deg selv. Om du ikke får i deg noe som helst så prøv å ta vitamintilskudd slik at du forhåpentligvis får i deg nok av det.
Anonym bruker Skrevet 25. januar 2011 #6 Skrevet 25. januar 2011 Jada. Jeg har hatt hypermesis (ekstrem svangerskapskvalme) i begge svangerskap. Jeg har hatt dager hvor jeg overhodet ikke har spist (både tidig og sent i svangeskapet), De jeg har vært borti av leger, både sykehus, gyn og fastlege har alle sagt at barnet får næring fra mor, selv om om ikke klarer å innta føde over en kortere periode. Det aller viktigste for både barnet ditt og deg er om du får i deg nok drikke. Fortsetter det så kontakt legen din snarest.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå