♥Klumpen og Lillesnuppa♥ Skrevet 24. januar 2011 #1 Skrevet 24. januar 2011 Gjerne med bilde/link ) Første frisørbsøk står for tur. Han har ganske langt, blondt hår nå med litt fall. Vil gjerne beholde litt lengde, men ikke for mye heller.
Ophelia & Jr. Skrevet 24. januar 2011 #3 Skrevet 24. januar 2011 Hjemme hos oss har vi kjøpt en hårklippemaskin som vi stiller på en gitt lengde og kjører over hele hodet. Jr hjelper til og synes det er storveis. Har fått flere kommentarer på at Jr er fin på håret.
♥Klumpen og Lillesnuppa♥ Skrevet 24. januar 2011 Forfatter #4 Skrevet 24. januar 2011 Tusen takk for dytt og svar!! ) Gikk bra hos frisøren i dag. Har fortsatt langt hår, men kortere lugg så han kan se hva han gjør..hehe Men en slik klippemaskin hørtes lurt ut! Hvilken hårklipper er det? Og hva er det lengste håret kan forbli med en sånn? Har du en link?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå