Gå til innhold

Når begynner man å invitere barna i bhg til bursdagsfeiring?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor gamle har deres barn vært første gang dere hadde feiring med barn fra barnehagen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tenkte jeg skulle holde barnebursdag for sønnen min for første gang i år. Han fyller da 4 år :o)

Skrevet

Eldste fikk ha det fra han fylte fire, og skal gjøre det samme med yngste. Er det som er det vanligste i barnehagen her ellers også har jeg inntrykk av.

Skrevet

I vår bhg startet alle ved 3 år.

Skrevet

Guten vår hadde første "ordentlege" barneburdag då han fylte 5. Han begynte i bhg berre eit par veker før han fylte 4, så det var ikkje naturleg å invitere bhg-gjengen til 4-årsdagen. Inviterte då barn av vener av oss, samt foreldre og barn frå open bhg.

 

Lillesøstera fylte 3 i november (har gått i bhg sidan august), men vi ventar til 4-årsdagen med barnehagebesøk. Synest 3-åringar er litt små til den slags. Dvs EG er ikkje komfortabel med å ha 10-12 framande 3-åringar i huset, bleieskift, dårleg språk, osv. Er heller ikkje interessert i å ha 10-12 framande 3-åringar MED 10-12 framande foreldre i huset. Hadde nok heller ikkje latt våre ungar gå aleine i bursdagsbesøk ved 3 år.

Skrevet

Er nok veldig forskjellig, men vi begynte å få invitasjoner det året de fylte 4, har et vår barn og et høst barn, så begge mine hadde selskap med 6/7 stykker de var mye sammen med fra sin avdeling på 4 bursdag ;)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...