Gå til innhold

Gravid med prevensjon?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg går på p- plaster har hatt mensen når jwg har hatt de ukene uten plaster. Dennne gangen blødde jeg mindre,

Tviler på jeg er gravid, men har sikkert luft i magen, kjenner disse små boblene som mi ner meg om da jeg kjente liv.. Men sikkert bare luft.

 

Så spørsmålet mitt er; kan man ha disse blødningne når man bruker p- plaster og likevel være gravid? Eller skal jeg føle meg trygg på jeg ikke er gravid? Jeg er ikke den som har så mye symptom når jeg har vært gravid.. Men aldri blitt gravid på prevensjon noen gang heller..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan ikke svare på p-plaster... men har stått på 3 ulike P-piller (ikke samtidig da), og blitt gravid mens jeg gikk på alle 3... Og nei, jeg var ikke syk (oppkast etc som kan ha påvirket effekten), og ikke glemt pilla heller.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...