Piipii Skrevet 18. januar 2011 #1 Skrevet 18. januar 2011 Hei. Noen som vet omd et lønner seg å handle burberry København? Eller evt andre merker som Gant ol
Snømusa2013 Skrevet 18. januar 2011 #2 Skrevet 18. januar 2011 Køben er en dyr by, og valutaen er ikke i vår favør, så tviler på at det lønner seg.
Piipii Skrevet 18. januar 2011 Forfatter #3 Skrevet 18. januar 2011 Hmm , dumt var det jeg tenkte meg:(
Snømusa2013 Skrevet 18. januar 2011 #4 Skrevet 18. januar 2011 Tror kanskje jeg ville ha funnet en by med Burberry Outlet?
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2011 #6 Skrevet 18. januar 2011 Okei:-) Men uansett så er Køben en helt fantastisk by, var der i september for første gang og skal helt klart tilbake! Kos deg masse! :-)
Piipii Skrevet 18. januar 2011 Forfatter #7 Skrevet 18. januar 2011 Jada vi gleder oss vi:) Så får vi se om det blir noe shopping;) Vi reiser med barna, har du noen styeder å anbefale, eks resturanter?
Anonym bruker Skrevet 18. januar 2011 #8 Skrevet 18. januar 2011 Vet ikke når du drar men de har jo dette fantastiske outlet salget som "alle" dansker prater om ihvertfall : http://www.cphmoda.dk/. Eller synes jeg det er nydelig på Amager i området rundt Christiania. Hvis du skal reise nå i januar ville jeg nok gått for å handle danske merker på salg. De har også ganske heftig designmerkevaresalg på Magasin nå. Gucci og Prada, osv. Selv liker jeg veldig godt denne butikken i København:http://cremedelacremealaedgar.myshopify.com/, men hvis du har sans for Burberry og Gant tipper jeg at det muligens ikke er helt din stil. Jeg har bodd på et fint hotell som heter DGI-byen, rett ved Tivoli. Der har de nydelig frokost buffet med masse økologisk mat og badeland. Veldig barnevennlig. God tur
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå