Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #1 Skrevet 10. januar 2011 Er det noen som vet hvor jeg kan få tak i denne i butikk og ikke på nett?? Må ha den i daaaag,jeg dør av søvnmangel snart:) Har de den på barnas hus evt?
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #2 Skrevet 10. januar 2011 Nå har jeg søkt litt og fant den på Alexi.no.
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #3 Skrevet 10. januar 2011 Hvor gammelt er barnet/barna dine HI? Jeg bare tenker at barna må jo være ganske store for å bry seg om at de ikke får stå opp før denne klokka viser det... Er de under 2 år (og gjerne mer enn det også) stār de nok opp når de er utsovet. Hadde det vært mine barn hadde de nok uansett kommet inn på rommet jevnlig for de bare MÅTTE sagt meg noe... Men selvfølgelig, verdt et forsøk. Bare ikke ha alt for store forhåpninger;)
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #4 Skrevet 10. januar 2011 Hva er dette for slags vidunderklokke? Omprogrammerer den barna eller?
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #6 Skrevet 10. januar 2011 kjøpte den på barnashus vi. Omtrent samme pris som den billigste jeg fant på nett. Ungen var ca 20mnd. når vi kjøpte den. Og den har fungert kjempe bra! Han våkner ja, men blir i senga si (og sovner ofte igjen) til kaninen står opp. Nå er mini (nå snart 2,5år) sjuk, i går gikk han å la seg veldig tidelig. Han gikk å la seg helt selv, men ropte på meg slik at jeg kunne "legge kaninen", for han kunne jo ikke legge seg når kaninen var oppe :-P
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #7 Skrevet 10. januar 2011 Når våkner han egentlig...og hvilket klokkeslett våkner kaninen?
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2011 #8 Skrevet 10. januar 2011 Kaninen er egentlig en helt vanlig vekkerklokke. Den står opp når du setter den til det! I starten satte vi klokka bare litt etter at han normalt våknet, og ble hos han til "kaninen stod opp". Han kan våkne en halvtime, opptil en time før klokka nå uten at han står opp (normalt sett våkner han i ca når vi skal stå opp). Det virker som han koser seg mye mer i senga nå. Av og til står han opp å henter seg en bok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå