Anonym bruker Skrevet 7. januar 2011 #1 Skrevet 7. januar 2011 Etter alle beskrivelser jeg finner på nett er dette et ruglete punkt omtrent 5 cm inn i vagina. På meg har jeg et ruglete punkt, men det ligger helt ytterst i vagina? Når jeg har fingeren der kan jeg gå ned på begge sider av området, så det kjennes ut som om vagina er som et u-formet rør? Er jeg helt deformert i musa mi?
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2011 #3 Skrevet 7. januar 2011 jeg finner heller aldri helt ut av hvor mitt g-punkt er... kjempeirriterende, har så lyst til å få g-punkt orgasme!!!!
Anonym bruker Skrevet 7. januar 2011 #4 Skrevet 7. januar 2011 jeg har funnet min..... en helt annerledes intens orgasme faktisk.... begynn å stimuler så finner du fort ut hvor den ligger....:-)
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2011 #5 Skrevet 11. januar 2011 jeg har prøvd å stimulere der ytterst, men har ikke holdt på lenge. Det skjer jo ingenting?
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2011 #6 Skrevet 11. januar 2011 Jeg har ikke funnet det.... Men det har samboeren min...mmmm
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå