Gå til innhold

Er dette riktig av ei jentes mor?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når far og mor bor langt fra hverandre, 60 mil. Har et barn som nærmer seg skolealderen..

Moren nekter omtrent faren i å ha barnet fordi hun er sjalu på at han har fått en ny kjæreste.

 

Foreldrene hadde avtalt at dattera skulle være hos faren i 10 dager.. Men plutselig ombestemte moren og ringte til far, moren protosterte på å få prate med dattera, noe hu selvfølgelig fikk.. Der hadde hu sagt at hvis jenta ikke ville hjem før gikk hun glipp av noen spesiell dag i bhg imorgen..Uansett det var en uke til jenta egentlig skulle hjem. Da begynnte jenta å strigråte og ville hjem.. Bare fordi moren gjorde dette, er vel mest for å provosere..

 

Moren kom neste dag og henta jenta uten å si noe.. Faren får ikke sett hennes så ofte siden det er lang avstand.. Dagen moren kom ville ikke jenta hjem, begynnte å gråte..

 

Men uansett, hu hadde ingen grunner til dette.. jeg er venninna til moren og hu fortalte meg om dette..

Hu sa hu ikke likte at han hadde fått ny dame..

 

Dette er vel ikke riktig fra jentas mor?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Klart det ikke er riktig.

Skrevet

Selvfølgelig ikke riktig!

 

Åhh, det er så utrolig gjennomført jævlig at foreldre, som denne moren, spiller på barnas følelser for å oppnå det de vil!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...