Anonym bruker Skrevet 5. januar 2011 #1 Skrevet 5. januar 2011 Kommer meg såvidt gjennom arbeidsdagen med oppblåst mage om dagen. Kan ikke lure dem ut heller, for de stinker så fælt! Jeg spiser sunt så deet har ikke noe med kostholdet å gjøre.. Er det bare meg??
Anonym bruker Skrevet 5. januar 2011 #2 Skrevet 5. januar 2011 Laktoseintoleranse? Det er faktisk HELT normalt å fise mange ganger om dagen Men kvinner skjuler det mer enn menn. Men en fiser like mye, uansett kjønn
Anonym bruker Skrevet 5. januar 2011 #3 Skrevet 5. januar 2011 hehe...husker det i begynnelsen av svangerskapet:/ Det går over heldigvis.
Anonym bruker Skrevet 5. januar 2011 #4 Skrevet 5. januar 2011 Lactoseintoleranse??? D har jeg aldri tenkt på... Bør kanskje sjekke opp i d, for jeg er faktisk en svevende luftballong I begynnelsen av sv.skapet? Jeg er 24 uker på vei..er det fremdeles begynnelsen da ? hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå