Gå til innhold

hvor mnange kalorier trenger jeg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvis jeg skal gå ned i vekt. Har lagt på meg forferdelig mye, men når har jeg bestemt meg for at nok er nok.

Detsiste året kan jeg sikekrt telle på en hånd hvor mange dager jeg IKKE har spist noe form for søtsaker, da har det gått mest i sjokolade.

Hvis jeg kutter all form for søtsaker, vil jeg da gå ned automatisk noen kg eller er det mer som må til?

Har ikke peilig på hvor mange kalorier jeg spiste per dag tidligere, og har forsåvidt ingen peilig på hvor mange jeg har spiste de siste dagene heller, men er langt mindre enn tidligere ihvertfall..

Når kan jeg se noen resultater?:P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mulig du nå bare vil stå stille og ikke gå opp lenger. Du må ha mindre inntak av kalorier enn du forbrenner for å gå ned. Jeg går ned 1kg i uken ved å ha et kaloriinntak på rett under 1300kcal.

Du kan regne ditt kaloriinntak på matavisen.no

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...