Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 4. januar 2011 #1 Skrevet 4. januar 2011 Snuppeluppa på 5år har hatt feber siden 1.nyttårsdag... Ble syk på ettermiddagen med høy feber og neste dag forkjøla i tillegg... I går (mandag) var hun med å ryddet vekk jula, rundt kl.14.00 ble hun værende i sofaen med feber igjen.. Leika med lego og div i dag, og nå er det på`n igjen med feber! Hvor lenge skal dette pågå!?? Spiste godt i går, men i dag er det lite hun har fått i seg.. Orker ikke sier hun... Fått i henne litt drikke da det er det viktigste.. Noen med erfaring av feber over en slik periode!??
Mrs Bad enkelt og greit Skrevet 4. januar 2011 #2 Skrevet 4. januar 2011 jenta mi på snart to år hadde feber i 5 dager i jula. Og hosta stygt. Feberen var oppe i nesten 40 og kom alltid på ettermiddagen og kvelden. Men var ingenting galt. Var på legevakta på julaften.
sørlandschips Skrevet 4. januar 2011 #3 Skrevet 4. januar 2011 Tror det er det som går nå,her har mine 2 hatt feber i 6 dager.nesten 40.Minsten hosta stygt og fikk halsbet. Så tror du ikke trenger å bekymre deg,pass på å gi drikke.
Gjest happy mom:) Skrevet 4. januar 2011 #4 Skrevet 4. januar 2011 Datteren min på 4år har hatt feber i 10 dager før jul!! Er noe som går, fikk feber igjen i går..er redd hva det kan være også. Men er bedre i kveld så jeg ser det ann.
rødt&blått Skrevet 4. januar 2011 #5 Skrevet 4. januar 2011 Høres ut som mi jente.. hun hadde kun feber på natta -over 39 hver natt i 4 netter og så "frisk" på dagtid, enn noe roligere enn normalt. Hun hadde dårlig matlyst, litt kvalm og vondt i hode og magen. Men feberen kom ikke tilbake etter 4. natta, så lykke til og god bedring!
Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 5. januar 2011 Forfatter #6 Skrevet 5. januar 2011 Takk for svar kjære dere! Har ikke vært urolig i den forstand, men dere veit en blir jo litt bekymret over de søte små Ser ut som at dette er noe som går :/ I går kveld under kveldstellet begynte ho å hylskrike over det ene øret, holdt på i ca.1.5time før hun sovnet av utmattelse stakkar... Sovet ganske rolig i natt og i da holder hun sofaen med lett feber.. Veksler på å småleike litt og slappe av under dyna... Lett feber og hoster myye.. Vanskelig å få i mat, men har fristet henne med to rosa.prinsesse muffins i dag Drikke truger jeg på, så bare ho ser jeg ser på ho skjønner at nå er det ingen bønn
Lilla`83 *snuppa & snuppen* Skrevet 5. januar 2011 Forfatter #7 Skrevet 5. januar 2011 Feber på 5.dagen blir det jo nå da...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå