Anonym bruker Skrevet 3. januar 2011 #1 Skrevet 3. januar 2011 Er det bare jeg som reagerer litt på at en stor andel av de spørsmålene som blir stilt her inne, lett kunne blitt besvar med et kjapt søk på google?
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2011 #2 Skrevet 3. januar 2011 Hehe, nei, jeg har også reagert på det samme:-)
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2011 #3 Skrevet 3. januar 2011 Hehe, veldig enig! Men når jeg kjeder meg er det faktisk greit å kunne google litt for andre. Google er min beste venn!
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2011 #4 Skrevet 3. januar 2011 Hehe, har også googlet for andre et par ganger... men dette er jo en tungvint måte å få svar på. Det er mye enklere å åpne en søkemonitor å søke selv, mye kjappere og lettere å "sile" informasjonen" man får.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå