Gå til innhold

Noen som IKKKE er kvalm eller uvell i uke 6/7?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var kjempekvalm og kastet opp hver dag fra uke 6 til uke 15 i mitt første svangerskap, men nå kjenner jeg ikke ett fnugg av kvalme.

 

Håper egentlig å slippe unna, men synes bare det er så rart når jeg var så kvalm forrige gang

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Med nr 1 var jeg ikke dårlig i det hele tatt; jente

Med nr 2 var jeg skikkelig dritdårlig, kvalme osv i 5 mnd; gutt

Nr 3 i magen nå(uke 9/10)litt småkvalm innimellom, men ikke noe problem. Tipper på jente denne gangen.....

 

Kan være kjønnet som avgjør har jeg hørt, men hvem vet?......

Skrevet

Førstegangs i uke 7 , kjenner ingenting enda :D

Skrevet

Hei dere!!

Jeg er 10+6, ikke kvalm en eneste dag! Har ikke vært på UL, men håper jeg bare er av de heldige og at alt er vel med vårt etterlengtede lille vidunder:-)

Skal til legen om 1,5 uke, håper hun hører hjerte slå!

Lykke til jenter!!

Skrevet

6+3 i dag, å har ikke vært kvalm en eneste dag. Min første graviditet :)

Har mange andre symptomer da, så er ikke så veldig bekymret, håper jeg skal slippe unna kvalmen jeg!

Skrevet

Jeg merker ingenting til noe. Føler meg ikke gravid heller.

Hadde en litt rosa utflod forrige uke så er ganske pessimistisk for tiden..

 

Forrige gang hadde jeg kjempe vonde pupper som vokste,

mensmurringer og var kvalm fra 6+4 til 8+0.

 

Er forresten 6+1 i dag..

Skrevet

Hei :-)

 

Er i min 7 uke, enda ikke vært noe kvalm. Er mitt første svangerskap. Har bare murringer og litt øm i magen av og til.

Skrevet

Det er ikke alle som blir kvalme. Og det er helt naturlig det óg! Selv om man var det i sitt forrige svangerskap også.

 

Bare nyt det, du! :-)

 

Skrevet

jeg fikk bare bittelitt kvalme i uke 7, nå er jeg i uke 8 og kjenner det!!!!... hehe. det er visst i uke 8 hvor kvalmen skal være værst, men skal ikke klage, når jeg ser jenter som sliter fra uke 6, huff!!

 

Men lykke til og nyt om du ikke har noe kvalme!

Skrevet

Synes det er oppløftende å lese om alle som ikke er kvalme, selv er jeg kommet så kort at jeg antagelig har kvalmen fremfor meg enda, men krysser alt jeg har for å slippe unna! Men har liten tro, hehe. Lykke til videre jenter :)

Skrevet

Jeg er 8+3 og ikke har ikke vært kvalm så langt. Har kun vært litt uggen i magen og hatt veldig dårlig matlyst.

Skrevet

Hei!

 

Jeg er i uke 7 i dag, og har enda ikke blitt kvalm. Jeg har ei jente fra før, og når jeg gikk med henne, var jeg MYE kvalm, fra uke 6 til ca 12.

Håper jeg slipper det denne gangen, men det kan jo fortsatt komme..

Skrevet

 

 

Veldig enkelt svart : NYT DET, NYYYYYT DET!

 

Jeg hadde det slik hele veien, formen var på topp. Men kom jo en guttebaby uansett ;)

Skrevet

Kanskje gutt som kommer da :P Har ei jente fra før, så det passer bra :)

Fortsatt ikke kvalm, må begynne å nyte det istede for å være urolig for at nor er galt.

Skrevet

Jeg skulle vist aldri skrevet at jeg ikke var kvalm! :P I kveld har jeg begynt å kjenne kvalmen komme sigende...

Skrevet

Er 12+3 i dag, og har pr. dags dato ikke vært kvalm! Har to barn fra før av. Var kvalm da, men ikke mye... :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...