Gå til innhold

Noen med erfaring med vektreduksjonsprogrammet Xtravaganza?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke erfaringer har du?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg gikk ned nesten 20 kg i løpet av et par-tre måneder. Opplegget var veldig kjedelig og monotont, så jeg valgte å gjøre det på min egen måte.

 

Men jeg ville ikke gjort det igjen! Det er egentlig helt grusomt å utsette kroppen for sånt, det er helt på smertegrensa over hva som er forsvarlig. De fleste som var på gruppa mi der har gått opp i vekt igjen nå.

 

Men det var sannsynligvis pga at jeg gikk ned i vekt at jeg klarte å bli gravid! Begynte på xtravaganza i septemper og ble gravid i mars. Nå er jeg oppe i startvekta igjen, men det er nok pga graviditeten.

Skrevet

Hi her,

har lest litt mer om hva opplegget går ut på, og erfaringer.. Og finner ut av at det IKKE er noe for meg:) Er litt for hardt og ekstremt syns jeg. Så her blir det den gode gamle prøve åspise sunnere og trene mer:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...