Anonym bruker Skrevet 1. januar 2011 #1 Skrevet 1. januar 2011 Jeg har mistet al tro på leger for lenge siden. Jeg har selv funnet ut at gutta mine ikke tåler melk, selv om legen sier at de ikke er alergiske. Men minste man reagerer helt tydelig på noe mer. Løs avføring 4-5 ganger hver dag. Det jeg lurer på er om noen vet om noen alternativemedisinske måter å teste alergi på. (Datteren min har ingen alergier.)
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2011 #3 Skrevet 1. januar 2011 Det kan være at guttene dine er intolerante og ikke allergiske overfor melk. Intoleranse slår ikke ut på allergitester, men fører til bortimot det samme. Jeg har en gutt som ikke tåler melk særlig godt, men han hadde ingen utslag på allergitester - da mente de han var intolerant.
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2011 #4 Skrevet 1. januar 2011 Er det noen som driver med alternativ medisin som kan teste barn for intoleranse mot mat da? HI
Anonym bruker Skrevet 2. januar 2011 #8 Skrevet 2. januar 2011 Få legen til å ta prøve av avføringen til barna, det gjorde vi og fikk påvist laktoseintoleranse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå