Anonym bruker Skrevet 31. desember 2010 #1 Skrevet 31. desember 2010 Noen som har gode råd for å gjøre flyturen best mulig?
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2011 #2 Skrevet 1. januar 2011 Hei. Jeg har nettopp kommet hjem fra Thailand med en 2,5mnd gammel baby. Det har gått kjempefint både på selve reisen og oppholdet:) På flyet sørget jeg for at baby hadde noe å suge på når flyet lettet og skulle lande. Det var ingen klaging:) Ellers så sov gutten mesteparten av fluturen, så jeg var heldig der, han lå godt på fanget til mamma;) Ellers så er det lurt å ha med noe som underholder babyen. Men det bør da ikke kreve stor plass, siden det er ganske trangt på flyene (charter i hvertfall). Stellebag med klesskifte og slik er en selvfølge;)
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2011 #3 Skrevet 1. januar 2011 Hei. Jeg har nettopp kommet hjem fra Thailand med en 2,5mnd gammel baby. Det har gått kjempefint både på selve reisen og oppholdet:) På flyet sørget jeg for at baby hadde noe å suge på når flyet lettet og skulle lande. Det var ingen klaging:) Ellers så sov gutten mesteparten av fluturen, så jeg var heldig der, han lå godt på fanget til mamma;) Ellers så er det lurt å ha med noe som underholder babyen. Men det bør da ikke kreve stor plass, siden det er ganske trangt på flyene (charter i hvertfall). Stellebag med klesskifte og slik er en selvfølge;)
Anonym bruker Skrevet 1. januar 2011 #4 Skrevet 1. januar 2011 Beste tipset er å lese om hvorfor man ikke bør ta med unger under 4 år til Thailand og lignende land. Noe andre anonym ikke har sjekket opp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå