Anonym bruker Skrevet 28. desember 2010 #1 Skrevet 28. desember 2010 Riktignok bare utenpå til å stimulere klitoris.. Men nå angrer jeg.. Kan dette være farlig?? Kan babyen dø?? Jeg er i uke 21, og tror jeg har kjent spark etter at jeg brukte vibratoren.. Men blir redd og angrer veldig nå!! Er det noen andre som har brukt det? Eller soen som har sikre kilder på om dette kan være farlig eller ikke? Hva som eventuelt kan være farlig med det?
Anonym bruker Skrevet 28. desember 2010 #2 Skrevet 28. desember 2010 Det er ikke farlig å bruke utenpå. Noen sier at innvendig bruk av vibrator skal forstyrre hjerterytmen til baby, men det er noe "de lærde" strides om. Utvendig bruk er ikke farlig.
Anonym bruker Skrevet 28. desember 2010 #3 Skrevet 28. desember 2010 Tusen takk!! Da kan jeg legge meg trygt til å sove!! Uten dårlig samvittighet.. Håper jeg HI
Anonym bruker Skrevet 29. desember 2010 #5 Skrevet 29. desember 2010 R u for real?! snakke meg om hysteri!
Anonym bruker Skrevet 29. desember 2010 #6 Skrevet 29. desember 2010 Jeg har også hørt at det er greit utenpå, men tar ikke sjansen likevel jeg da.. Men det er meg.. Har aldri brukt det før, så hvorfor begynne nå? Skjønner at man kan bli litt hysterisk!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå