Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #1 Skrevet 23. desember 2010 Er en uke på overtid, småkvalm, men graviditetstestene er negative.. dumme, dumme kropp.
Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #4 Skrevet 23. desember 2010 Samme hos meg! En svak positiv mandag, skulle hatt mensen da, men to negative etterpå. Ikke kvalm, men litt murringer og stikkinger. Har bare lyst å få den nå! Små ømme pupper også, men sånn at jeg kjenner det utenom når jeg tenker på det Sånn som når jeg har mensen bare.
Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #5 Skrevet 23. desember 2010 Haha, små-ømme som i litt ømme, ikke små og ømme altså Vel, de er jo ikke de største heller, hehe... 13:52
Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #6 Skrevet 23. desember 2010 Det der kan være symptomer på at den kommer snart også... så stress, at dere prøver, at det er jul osv kan jo utsette hele mensen.. Men vi kan håpe på at dere er gravide da!
Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #7 Skrevet 23. desember 2010 ja, jeg vet. Ikke hi, men hun med små pupper Er derfor jeg bare vil at den skal komme, så slipper jeg å vente så kan jeg heller prøve på nytt snart.
Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #8 Skrevet 23. desember 2010 Hva er det egentlig som gjør at en blir kvalm når en ikke er gravid? Det har jeg opplevd før også.. er det rett og slett stress, pms?
Anonym bruker Skrevet 23. desember 2010 #9 Skrevet 23. desember 2010 Har ikke ømme pupper i det hele tatt jeg, noe jeg ALLTID har før mensen. Synes det er litt rart, har hatt mensen i 14 år og aldri hatt en syklus uten ømme pupper før.. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå