Gå til innhold

Horfor kommer ikke mensen??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er en uke på overtid, småkvalm, men graviditetstestene er negative.. dumme, dumme kropp.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Samme hos meg! En svak positiv mandag, skulle hatt mensen da, men to negative etterpå. Ikke kvalm, men litt murringer og stikkinger. Har bare lyst å få den nå! Små ømme pupper også, men sånn at jeg kjenner det utenom når jeg tenker på det :P Sånn som når jeg har mensen bare.

Skrevet

Haha, små-ømme som i litt ømme, ikke små og ømme altså :P Vel, de er jo ikke de største heller, hehe... 13:52

Skrevet

Det der kan være symptomer på at den kommer snart også...

 

så stress, at dere prøver, at det er jul osv kan jo utsette hele mensen..

 

Men vi kan håpe på at dere er gravide da! :D

Skrevet

ja, jeg vet. Ikke hi, men hun med små pupper ;) Er derfor jeg bare vil at den skal komme, så slipper jeg å vente så kan jeg heller prøve på nytt snart.

Skrevet

Hva er det egentlig som gjør at en blir kvalm når en ikke er gravid? Det har jeg opplevd før også.. er det rett og slett stress, pms?

Skrevet

Har ikke ømme pupper i det hele tatt jeg, noe jeg ALLTID har før mensen. Synes det er litt rart, har hatt mensen i 14 år og aldri hatt en syklus uten ømme pupper før..

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...