Christina06 Skrevet 19. desember 2010 #1 Skrevet 19. desember 2010 Altså, hva slags oster bruker man? Og hva slags forskjellige typer kjeks? Tenkte å lage en kurv med diverse godt i julegave, men er ikke så glad i det selv, så aner ikke hva jeg skal kjøpe! Hva slags oster kjøper du inn til sånt, og type kjeks?
Gjest Kira er rød på nesen ♥ Skrevet 19. desember 2010 #2 Skrevet 19. desember 2010 Av oster hadde jeg nok valgt en brie, en chevre, en muggost og en type "vanlig ost" som f.eks ridderost. Når det kommer til kjeks finnes det pakker hvor det er flere forskjellige typer i samme pakke, så det er kanskje det beste. Ellers foretrekker jeg personlig salte kjeks til ost. I tillegg ville jeg kjøpt med en akasi honning, den er fantastisk til chevre. Og kanskje en sånn marmelade som man skal ha på osten, står på de forskjellige hvilke oster de er til. Fikk bare sånn litt lyst på ost og kjeks nå kjenner jeg;)
Christina06 Skrevet 19. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 19. desember 2010 Tusen takk for hjelpen, Kira! Da vet jeg akkurat hva jeg skal ha når jeg skal handle inn i morgen! Supert
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå