TøffiTrynet☠ Skrevet 16. desember 2010 #1 Skrevet 16. desember 2010 Skulle ikke tro det var mulig... Først konka vaskemaskina.. Men min handyman fiksa den biten.. Så sa tørketrommelen takk for seg, og hele huset er nå fullt av klær som henger til tørk. Overalt. Handymannen min venter på en del, og skal nok få fiksa den før jul. Hvis han får tid. Kanskje. I dag vandret tv'n til de evige jaktmarker. Midt under Jul på Månetoppen. Krise. For unga da.. Så nå sitter far på nettet og leter etter ny tv. For de penga vi skulle kjøpe oss bokhylle for. Men da blir det jo endelig tynn-tv på oss også.. Tross alt. Tjukk-tv'n har holdt ut lenge nå. På tide den fikk fred, kanskje... Håper vi har hatt vår dose uflaks nå, og at de andre elektriske artiklene i hus hvertfall holder til påske!
Sweet Amber Skrevet 16. desember 2010 #2 Skrevet 16. desember 2010 Vær positiiiiiiv! Nå sparer dere masse strøm og tynntv er såååååå fint å ha:D
TøffiTrynet☠ Skrevet 16. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 16. desember 2010 Jaaaadaaa! Er super-positiiiiv!! Og tynn-tv er jo snasent da.. Skal innrømme det. Men hva er best? Led? Plasma? Lcd? Har virkelig ikke peiling på sånne ny-motens ting altså.. ;p
Sweet Amber Skrevet 16. desember 2010 #4 Skrevet 16. desember 2010 Oi, nå har du allerede utvist mer innsikt i sånne duppedingser enn meg. Vi har sånn svart vi. Den er fin. Anbefaler den.
Studine mevik Skrevet 16. desember 2010 #5 Skrevet 16. desember 2010 Jeg ville valgt noe annet enn plasma. Bildet brenner seg fast hvis det blir stående for lenge, så om ungene ser på film og bare går fra tv når filmen er ferdig sånn at den blir stående med hovedmeny-bildet en stund så sitter det igjen når du slår av eller bytter til en annen kanal. Logoer kan også bli hengende igjen. Vi sliter med logoen til discovery og disney channel har til tider vært et mareritt
TøffiTrynet☠ Skrevet 16. desember 2010 Forfatter #6 Skrevet 16. desember 2010 Haha.. Svart høres fin ut. Skal si det til han far..
TøffiTrynet☠ Skrevet 16. desember 2010 Forfatter #7 Skrevet 16. desember 2010 Hør der.. Ikke plasma. Det er notert. Takk!
vildejenta Skrevet 16. desember 2010 #8 Skrevet 16. desember 2010 Mobilen min tok kvelden i dag, så da veit jeg ihvertfall hva jeg skal ønske meg til jul! Ang. tv, så har vi en phillips lcd tv, den funker helt fint! Med plasma så har det vært problemer med at logoer brenner seg fast og man må kjøre renseprogram osv... Led tv er dyrere enn lcd har jeg inntrykk av, og hørt de er bedre til avansert film og spilling, men om dere ikke er noen hardbarka tecknofreaker så holder sikker en lcd tv!
Silja FullFres McQueen Skrevet 16. desember 2010 #9 Skrevet 16. desember 2010 Gå for LED-tv. Best bilde.
TøffiTrynet☠ Skrevet 16. desember 2010 Forfatter #10 Skrevet 16. desember 2010 Takker alle skjønne damer for svar! Har kikket på noen lcd-tver nå, og det virker som om det er mest aktuellt i forhold til vårt budsjett.. Tror det blir shopping i morgen. Forresten virker tjukk-tv'n littegrann akkurat nå! Men fargene er helt syke! Moro!! ;p Sikkert billedrøret..
Gjest Skrevet 16. desember 2010 #11 Skrevet 16. desember 2010 Jeg har en Samsung LCD. Veldig fornøyd både med tv`n og prisen:)
TøffiTrynet☠ Skrevet 17. desember 2010 Forfatter #12 Skrevet 17. desember 2010 Juhuuu! Det ble en Samsung lcd på oss også! Lykke...
solemio Skrevet 17. desember 2010 #13 Skrevet 17. desember 2010 Gratulerer! (Her i huset gikk dekoderen og PC-en samme kveld. Da var far i huset ikke å snakke til.... Nå har han fått nytt av begge, og er klar for jul;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå