Gå til innhold

Tips til ammebh, noen???


❤️Ønskebarn1&2❤️

Anbefalte innlegg

Skrevet

Gjør ingenting om det er spiler i. Er så lei disse jeg har. Ingen støtte i de. Bruker C cup.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så de hadde tilbud på barneshoppen.no

Skrevet

Triumph har mange fine og med god støtte i.

Mitt beste tips er uansett å ta en tur til en undertøysbutikk og få hjelp der. De er utrolig flinke. Lønner seg stort å få god hjelp slik at størrelsen blir riktig :)

Skrevet

På Cubus har de noen som ser ut som vanlig bh, i blonder, som jeg er veldig fornøyd med. De var relativt billige, og sitter som et skudd (hvertfall på meg, og jeg har D-cup), i tillegg til at de er behagelige. Tror det var eget Cubus-merke. Svart og hvit.

Skrevet

Har vært å fått hjelp til str der. Men de Bh de hadde der jeg var tåler bare fin vask på 30 grader. Syns kansje det er litt lite når en ammer, eller?

Skrevet

Er de jeg har. Men savner noe som minner mer om en vanlig BH.

Skrevet

Altså de fra Cubus

Skrevet

Har noen veldig fine fra Change. Anbefales! De finnes i offwhite og svart, blonder. Ser ikke ut som ammebher i det hele tatt, har spiler.

 

Fant link :

 

http://shop.change.com/no/bh/amme-bh/

 

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...