temine Skrevet 15. desember 2010 #1 Skrevet 15. desember 2010 Har en liten toårng som ønsker seg ski til jul. Har fra før ett par treski for å feste vanlig sko i, men han har veldig lyst på ski med skisko. Han trenger julegave, og vi trenger egentlig ett par nye ski i heimen. De treskia er eldgamle, jeg arva de fra min storebror en gang i tiden, og han arva de fra noen andre igjen. Egentlig alt for lange og tunge til å lære seg ordentlig på. De skipakkene jeg har sett for barn er fra str 25.
lille sprelle Skrevet 15. desember 2010 #2 Skrevet 15. desember 2010 Vi brukte sånne som du putter på vanlige støvler i den alderen. Sjekk ev. str.25 for de kan være passe likevel. Vi måtte kjøpe to str. større.
temine Skrevet 15. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 15. desember 2010 Har ikke funnet nyere ski hvor man bruker vanlige sko i, men må kanskje lete mer. Han bruker str 21 i vintersko nå, så 25 tror jeg uansett blir litt voldsomt:)
auro Skrevet 15. desember 2010 #4 Skrevet 15. desember 2010 Åsnes har noen fine til å bruke vanlige sko på. Tror du får dem på xxl, ofte i pakke med staver.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå