Anonym bruker Skrevet 11. desember 2010 #1 Skrevet 11. desember 2010 Hei, ser at det er mange julegavetråder på DIB nå, så prøver meg jeg også :-) Prøver å finne på en fin julegave til min svigerinne. Hun har det hektisk for tida, med en aktiv treåring og en baby som ikke er glad i å sove om natta. Så jeg syns virkelig hun fortjener en gave som kan gi litt avslapning/energipåfyll. Tenkte først på gavekort på massasje/spa, men tror ikke hun er så glad i sånt. Et alternativ er gavekort hos frisør. Noen andre gode ideer?
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2010 #2 Skrevet 11. desember 2010 Hva med et "hjemmelagd" gavekort på f.eks barnepass? Går jo an å kombinere det med billetter til et show eller lignende.
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2010 #3 Skrevet 11. desember 2010 Vi bor dessverre 20 mil unna, så får ikke passet noe særlig i det daglige, men det var en god ide. De har heldigvis besteforeldre i nærheten som gjerne sitter barnevakt da. Men kan jo tilby meg nå i jula, for da er vi i nærheten av der de bor. Og kanskje sende henne og mannen på kino eller noe, takk for tips :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå