Anonym bruker Skrevet 7. desember 2010 #1 Skrevet 7. desember 2010 Anbefales på det sterkeste, om du er villig til å ta en sjangse :-) sikkert mange som tror det bare er tull.. som jeg også trodde da jeg laget med en profil der, en dag jeg kjedet meg natruligvis, å kanskje var litt ensom. Nå 3 mnd siden jeg laget meg profil der, å jeg merner jeg har funnet drømmemannen :-) kan ikke være mer lykkelig for tiden, han går kjempe godt ilag med datteren min også, som er veldig viktig
Anonym bruker Skrevet 7. desember 2010 #2 Skrevet 7. desember 2010 Flott for deg, men er mye rart der og ja. Jeg var betalende medlem i et par mnd men etter gud vet hvor mye rare mannfolk man prata med Og noen hyggelig som tydeligvis fant noen bedre en meg så ga jeg opp og prøvde annet sted. Møteplassen syntes jeg at har vært bedre. har møtt noen hyggelige menn der og litt mindre av de merkelige. men desverre ikke drømmemannen da, så nå setter jeg det på vent en periode.
Jeg har nå 2 sjefer i huset. Skrevet 8. desember 2010 #3 Skrevet 8. desember 2010 Har vært der inne og truffet noen hyggelige gutter. Er jo alt mulig der, men stortsett positiv til nettdating. Foreløpig har jeg ikke truffet den rette for min del.
MammanTilEmma❤ Skrevet 19. desember 2010 #4 Skrevet 19. desember 2010 Nei, det trenger ikke heletiden å være like lett ;-) pratet også med noen gutter før jeg fann den "rette" ... det var liksombare noe som sa meg at han bare måtte jeg møte
MammanTilEmma❤ Skrevet 19. desember 2010 #5 Skrevet 19. desember 2010 glemte vist ano knappen der, men men
kjellaugv Skrevet 28. desember 2010 #6 Skrevet 28. desember 2010 Sukker passet ikke for meg. Traff bare raringer. Hehe! Men søstra mi er gift med en hun traff der. :-) Møteplassen er bedre synes jeg. Har nettopp kommet over en side som heter aktivitetsvenner. Ikke fått testet den helt ennå. Men den er gratis.
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2011 #7 Skrevet 3. januar 2011 Er også medlem på sukker (betalende), har møtt en nå som virker ganske perfekt for oss...men vi får se hva de utvikler seg til;)
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2011 #9 Skrevet 21. januar 2011 Syns ikke noen av de sidene funker noe særlig jeg,man må jo betale i dyre dommer for å ha tilgang til annet enn å "flørte" med folk.. Og det kan jeg heller gjøre på butikken,kafé,på bussen,biblioteket,byen etc..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå