Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #1 Skrevet 1. desember 2010 Senest i helgen ga en dame han nummeret sitt, han sa han kastet det på gulvet..men jeg blir så sykt sjalu! og så blir jeg sint på han, hvorfor sa han at en jente hadde gitt han nummeret sitt liksom? og da jeg spurte var hun pen, så sier han "ja hun var det"...herregud, klikker snart.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #2 Skrevet 1. desember 2010 Menn som er i forhold liker å bli lagt ann på ol, gir dem en følelse av å fortsatt ha teken, enda de er i et forhold. Var klart feil av han å si det til deg da men, kunne nesten virke som om det er en "tro ikke jeg ikke kan finne noen andre enn deg, om dette går skeis" holdning?
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #3 Skrevet 1. desember 2010 stemmer nok det.. vi har det ganske kipt om dagen, og jeg har truet med å gå..kanskje derfor han sa det?? HI
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #4 Skrevet 1. desember 2010 Mulig han sa det for han er redd? eller? Jeg blir så sjalu samtidig som jeg alikevel ikke vil ha han siden jeg vurderer å gå fra han...HI
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #5 Skrevet 1. desember 2010 første ano her. Da kan det godt hende det var derfor han sa det til deg.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #6 Skrevet 1. desember 2010 Han kunne latt være å si det og du hadde jo ikke trengt å spør om hun var pen. De fleste setter pris på å bli sett på som attraktive men er ikke alle som trenger skryte av det når det skjer.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #7 Skrevet 1. desember 2010 Han vet at jeg er pen og blir ofte lagt merke til og det har han aldri taklet helt tror jeg, så når da jenter sjekker han opp så må han fortelle det...hm... HI
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #8 Skrevet 1. desember 2010 Han virker usikker i forholdet, da tenker jeg ikke sånn "vurderer å gå fra deg". Men siden du har vurdert det, og sagt det til han, så kan det skape en usikkerhet i hvor han har deg henn, og samtidig vet han du er pen, og blir lagt merke til, kanskje han rett og slett prøver å få deg til å se at han har draget på damer, men fortsatt velger deg, så han håper du vil gi forholdet en sjanse?
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #9 Skrevet 1. desember 2010 Jeg blir også lagt an på ganske ofte. Hver gang jeg er på fest med andre enn de nærmeste, eller på byen, og også på jobb i enkelte tilfeller. So what, det er da ikke min feil? Ikke kler jeg meg utfordrende, ikke legger jeg opp til det selv, annet enn ved å være normalt hyggelig, og ikke er jeg interessert i andre enn samboeren min heller. Jeg har aldri vært utro, og kommer heller aldri til å være det. Det er smigrende, selvsagt, men that's it. Så lenge din samboer er ærlig og trofast mot deg, er sjalusien din ditt problem, ikke hans, og det er du som må jobbe med deg selv. Hvis ikke er det ikke lenge før han ikke orker mer.
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #10 Skrevet 1. desember 2010 Nå spurte jeg han rett ut, hvorfor han sa det..og anonym num 1 har rett..han sa det for at jeg skal vite at hvis jeg går fra han så har han draget på andre eller noe slikt..han er nok usikker.. Men samtidig så sier han ALLTID feil ting til feil tid.. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå