Gå til innhold

Tips til gode vintersko?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal kjøpe nye vintersko til 5-åringen min. Noen som har tips til varme og gode sko? Skriv gjerne hvor du kjøpte dem og hva de kostet (selv om pris ikke er avgjørende - viktigste er at det er gode sko)

Må være litt høy hals på dem, vannavvisende, ikke snøring og så må de være litt lette. Noen du er særlig fornøyd med?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sko med høy hals! Hihi... Jeg er veldig fornøyd med viking sine sko. Det er gore-tex. Jeg kjøpte til 499 på xxl i oktober, vet ikke hva de koster der nå. Lurt å sjekke litt rundt omkring! Gode varme sko er det i alle fall. Har kjøpt de i 5-6 år.

Skrevet

Ha-ha... var kanskje høy LEST det heter, eller? Men takk for svar - skal se litt på dem på nettet.

Skrevet

Veldig fornøyd med årets testvinner: Viking Chily. Pris: 800

 

Første vintersko vi har hatt som virkelig PUSTER godt! Jeg ser feks i tester fra andre sesonger så er det faktisk ikke det samme hvilken modell en kjøper av Viking. Vi hadde også Viking i fjor, en annen modell, men denne er bedre!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...