Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #1 Skrevet 30. november 2010 Har Odenwalder,men han hadde frysi i bhg i dag..... Har hatt voksi i fjor men syns det blei for mye pose og gutten syns det var trangt i vogna.. Han er 100 cm nå,og kunne tenkt meg å bruke den posen jeg eventuellt kjøper skulle vare neste vinter også,med tanke på at den må være lang nok.. Har kikket på EasyGrow...er det noen som kan anbefale den?? eller noen andre type poser?? Veldig takknemlig for svar
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #2 Skrevet 30. november 2010 Jeg kan virkelig anbefale EasyGrow!! Den er veldig varm og god. I Trondheim har det vært kjempekaldt i det siste, men den posen har virkelig holdt barnet mitt varmt. Å den kan du jo ha til barnet et 4 år.
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #3 Skrevet 30. november 2010 Jeg kan virkelig anbefale EasyGrow! Den er veldig varm og god. Det har vært kjempekaldt i Trheim de siste dagene, men ingen problem med den varme posen. Å den kan du jo ha til barnet er 4 år også.
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #4 Skrevet 30. november 2010 oi, det første innlegget forsvant, men plutselig var begge der
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #6 Skrevet 30. november 2010 Jeg er også veldig fornøyd med easygrow posen. Den er veldig god og varm og den er lang nok til å holde ut hele soveperioden. Den kan snøres godt rundt hodet så ikke kald luft kommer inn og den kan vaskes i vaskemaskinen. Om jeg skulle si noe negativt så er det at den kan bli for varm, man må huske på å gi beskjed i barnehagen/barnevakter om at barnet ikke må ha for mye klær på seg oppi posen da de kan bli altfor varme.
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #7 Skrevet 30. november 2010 Lammeskinnspose. Finnes ikke noe varmere.
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #8 Skrevet 30. november 2010 Har en lammeskinnspose,men den er ikke lang nok.... noen tips om hvor de selger lammeskinnsposer som er lange nok for min gutt på 102 cm?? HI
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #9 Skrevet 30. november 2010 er veldig fornøyd med vår voksi urban, har hørt flere med samme ærfaring så meg
Lille-Pernille Skrevet 30. november 2010 #10 Skrevet 30. november 2010 Jeg er veldig fornøyd med lammeskinnsposen fra Nøstebarn. De reklamerer med at man kan bruke den til fylt 4 el 5 år, men det ser jeg ikke for meg hvordan vi skal få til... Uansett, den er kjempevarm og god, minuset er prisen!
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #11 Skrevet 30. november 2010 jeg kjøpte easygrow for en uke siden og er knallfornøyd!! Lillegutt har det supert oppi der selv om det er -10 grader ute! Han har vært litt svett til og med oppi der, da hadde jeg nok kledd på han litt i overkant mange lag med klær, så man må prøve seg frem tror jeg. Men i hvertfall, knallfornøyd med posen, både hvor varm den er og det at den kan brukes såpass lenge og kan snøres til ved hodet så barnet ikke blir kaldt der.. jeg anbefaler den i hvertfall!!
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #12 Skrevet 30. november 2010 Hvordan er selehullene på easygrow? Får ungen fremdeles pose helt opp når h*n har på seler?
Anonym bruker Skrevet 30. november 2010 #13 Skrevet 30. november 2010 Det vet jeg faktisk ikke, da jeg kun har brukt den i bagen til lillebror foreløpig...men jeg kan teste den ut på vogna med storesøster på to år og se...blir ikke før i morgen da...
Gjest Skrevet 1. desember 2010 #15 Skrevet 1. desember 2010 Det er "spor" til å klippe hull i (5-punkts). Vi er også veldig fornøyd med posen
Anonym bruker Skrevet 1. desember 2010 #16 Skrevet 1. desember 2010 ❤ ❤ ❤ ❤, hvor langt "oppe" eller nede er selehullene? Lite vits med varm pose og lang om gutten ikke har pose opp til skulderen engang (slik min har med oderwalderposen).
Gjest Skrevet 1. desember 2010 #17 Skrevet 1. desember 2010 Vi har både Odenwalderen og EasyGrow, men siden jenta bare er 2 år får hun plass i begge. Skuldrene er godt nedi posen og begge strammes godt rundt hodet. Liker strammingen bedre på Odenwalderen da den er forran og ikke bak hodet som på Easygrowen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå