Gå til innhold

Er jenta mi litt sær..??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Snuppa på 3,5 år har litt "rar" atferd noen ganger.. Lurer på om det er normalt for alderen eller om det er noe ved snuppa vår..

 

Hun har alltid vært litt egen, og fra nyfødt ville hun bli løftet og holdt på en spesiell måte. Godtok ikke hva som helst.. Og hun likte aldri å være alene på gulvet og leke. I barselgruppa var alltid jeg den som hadde en skrikende unge og måtte trøste og bære og ha på fanget.. (lillebror er en helt annen type og denne barseltreff-runden har jeg bare slappet av og sittet i stolen mens gutten har lekt og vært fornøyd..).

 

Hun er ikke så interessert i å leke med andre unger om vi er på besøk hos. Dette er barn hun kjenner, men ikke ser hver dag.. Hun har ei bestevenninne i barnehagen og kan egentlig ikke leke med noen andre.. Henger på de få voksne hun er trygg på om venninnen ikke er der. Sier ikke hadet når gjester går.. Løper og gjemmer seg når de kommer, selv om det er mennesker hun se ofte og er veldig glad i..Vil ha oppmerksomhet på sin måte hele tiden.. Er pappadalt og det er kun han som kan trøste. Hører ikke på meg overhodet, så lenge pappan er i nærheten.. Når det er bare vi meg og henne går det som regel greit..

 

Noen synspunkter..?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...