Gjest sug lut Skrevet 26. november 2010 #1 Skrevet 26. november 2010 Jeg har nettopp knust en toliters glassflaske med gløgg-ekstrakt på et gulv der det nettopp var blitt sortert vasketøy i pene hauger som venta på tur i maskinen. Nestemann som spør om noe dumt blir slått.
Gjest amandine Skrevet 26. november 2010 #2 Skrevet 26. november 2010 Håper ikke mitt spm tidligere er i klassen dumt??? Er dog i klassen for det min kjære mamma kaller "store problemer i det borgerlige liv" he he. Masse symp herfra og varm klem og ønsker om god helg. Jeg skal se på x factor med ungene og spise taco (forøvrig et tegn på at jeg har fått store barn). Hvor ble det av alenekveld med gubben og rødvin?
Mor Løvehjerte Skrevet 26. november 2010 #3 Skrevet 26. november 2010 Ok, så dette er vel da å anse som andre kapittel i Sug søler flytende ting på ting som ikke skal søles på? Mener å huske et digert glass med smudi (bestemmer meg herved for at dét er rette skrivemåten) i en trapp..? (-grådig morsomt var det i hvert fall:)
Gjest sug lut Skrevet 26. november 2010 #4 Skrevet 26. november 2010 Definitivt ikkedumt, amandine. Jeg har imidlertid hatt en dag full av dum. Alenekvelder får du i de ti sekundene mellom siste utflytter og første barnebarn, antakelig...
Gjest sug lut Skrevet 26. november 2010 #5 Skrevet 26. november 2010 Ja, jeg har ikke akkurat en god statistikk på det der... søler skikkelig når det først gjelder. Smudi synes jeg er helt strålende (men ikke i trapp, nei, uansett skrivemåte).
tante grusom master of law Skrevet 26. november 2010 #6 Skrevet 26. november 2010 Se det positive i det. Tenk så herlig jul det lukter av klærna nå Nei da, dette er slikt som bare burde få lov til å skje når man skal være alene hjemme i minst tre dager og ha lang freie fra jobb.
Anne-B. Skrevet 27. november 2010 #7 Skrevet 27. november 2010 All min medfølelse i forbindelse med det inntrufne.
Gjest Toxic Skrevet 27. november 2010 #8 Skrevet 27. november 2010 Føkkings DiB! Postet jo et dumt spørsmål her tidligere i kveld i håp om litt lørdagsdasking, men selvsagt funker det tekniske her inne like dårlig som alltid. Prøver igjen: Koker du alltid gløgg på vaskerommet, eller faller det deg fullstendig naturlig å oppbevare skitne mamelukker på kjøkkengulvet?
Gjest cunning stunts Skrevet 28. november 2010 #10 Skrevet 28. november 2010 planen var at kjempeflaska skulle bo i ledig hylle der ute så ikke noen av husets bavianer forgrep seg på den før morgendagens sosiale adventshappening. lizzom. minner meg om at jeg fortsatt ikke har mamelukker. dessuten er det et morsomt ord.
Gjest cunning stunts Skrevet 28. november 2010 #11 Skrevet 28. november 2010 litt seint å komme med det nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå