stabeist Skrevet 25. november 2010 #1 Skrevet 25. november 2010 kan disse forandre farge, eller er det type at de er slik farge de blir født med frem til tenårene eller hele livet? Mange blir jo født med mørkt hår på hodet som blir lyst -og omvendt, men så kom jeg til å tenke på feks vippefarge...kan disse forandre seg i farge? Fra eks lyse til mørke? .....alt man lurer på...hehe
Gjest Gul stjerne Skrevet 25. november 2010 #2 Skrevet 25. november 2010 Stakkar, er du ikke fornøyd med ansiktsbehåringen til ungen din? Jeg tror at hvis ungen din har helt hvite vipper og bryn nå vil de aldri bli sorte. Om vippene har litt mørke pigmenter nå vil de trolig bli mørkere. Snakker vi om et spebarn kan det meste skje:)
stabeist Skrevet 25. november 2010 Forfatter #3 Skrevet 25. november 2010 ikke noe stakkars meg nei...jeg har verdens fineste lille gutt. uansett om det hadde vært rødt hår, svart hår el blondt. det var rett og slett et spørsmål på lik linje som kansje mange andre her inne. .....for på en skravleside er det vel lov med all slags spørsmål?
Nikamo Skrevet 25. november 2010 #4 Skrevet 25. november 2010 Tja, de to eldste her hadde nærmest ikke øyevipper når de ble født, men nå har de laaange og mørke øyevipper begge to Lillesnupp har tydelige vipper, men de er lysere; jeg tror de kommer til å forbli sånn når hun blir større også, akkurat som pappa'n sine
Gjest Skrevet 25. november 2010 #5 Skrevet 25. november 2010 Hun ble født med svart hår, men det har blitt lysere og lysere. Mørke, lange, øyenvipper har hun og om hun er som meg så forblir de slik. Jeg håper det:)
3småtroll♥ Skrevet 25. november 2010 #6 Skrevet 25. november 2010 Her hadde eldste snupp veldig lyse vipper og bryn da hun ble født, men da hun ble en 3-4 år, ble de gradvis mørkere. Nå er de sorte. De to andre har hatt sorte vipper og bryn fra de var født begge to.
♡ A & E ♡ Skrevet 25. november 2010 #7 Skrevet 25. november 2010 Begge barna har fått mørkere vipper, eller kanskje bare virker det slik siden de er blitt tykkere.
Virreli Skrevet 25. november 2010 #8 Skrevet 25. november 2010 Når jeg leste overskriften trodde jeg du skulle farge øyenbrynene til babyen din! Haha Crazy kjærring og det skal jeg fortelle a, tenkte jeg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå