Gå til innhold

ønsker sterkt keisersnitt, hvordan gå frem??


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Har STERK fødselsangst pga min forrige fødsel.

Jeg har nevnt til jordmor at jeg ønsker KS, men hun børstet det bort med å si: har du klart å føde før klarer du det igjen.

Jeg sendte et brev til sykhuset til jordmoren der, og hun ba meg ta det opp på ordinær UL da (dvs nå på fredag!). Er det noe mer jeg bør gjøre?

Jeg er fast bestemt på keisersnitt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tok det opp med fastlegen min som så sendte søknad til sykehuset. Jeg er innkalt til samtale der om noen uker. Du kan sikkert ta det opp på ordinær UL også, lykke til!

Skrevet

jeg tok det opp med legen og jordmoren min, de sa begge at det kunne jeg ta ved ordinær UL. Damen på UL skrev ned det jeg sa, og satt opp en time til undersøkelse av underlivet ( pga total ruptur forrige gang) er underlivet for "skjørt" kan jeg ikke føde engang til .. er det normalt, har jeg flere punkter jeg kan ta av..

 

jordmor sa at de er blitt mye strengere, fordi det er så mange kvinner som aldri har født før, som er så redd for å ødelegge underlivet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...