Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #1 Skrevet 23. november 2010 Jeg bestillte noen ting i går, og kveld nå så så jeg at begge mine ordre er borte. Jeg så senest i dag at en av pakkene var sendt, men den siste er nå kommet bort, det har også den som ble sendt. Noen som har opplevd det? Må jeg bestille alt på nytt igjen eller. Det står jo ''Sjekk dine siste kjøp osv'' ÅÅÅÅH, JEG SOM HADDE FUNNET DEN FINE KJOLEN!!
Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #2 Skrevet 23. november 2010 Ok. (ps. har mannen din funnet den feilparkerte bilen?)
Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #4 Skrevet 23. november 2010 På kveldstid så hender det at det er litt ute av drift, slik at "min side" ikke er tilgjengelig. Har aldri opplevd at det har blitt noe rot med bestillingen min, og jeg har sikkert bestilt klær derfra 30-40 ganger. Når du har bestilt skal du jo få en ordrebkreftelse på mail, og samme når de har sendt pakken eller registrert en retur.
Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #5 Skrevet 23. november 2010 Jeg har fått bekreftelse, og jeg kommer meg inn på mine sider. Det står bare at jeg ikke har noen ordre. Jeg så tidligere i dag at de hadde mottatt min bestilling, og den ene pakken var nå blitt sendt men den største pakken med masse klær er borte. Irritabelt. Tar ikke sjangsen på å bestille alt på nytt eller liksom
Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #7 Skrevet 23. november 2010 Jamen det gjør det en og annen gang hos meg også. Er noen galt, men sjekker du i morgen så ser du at alt stemmer med det du har gjort. Du må ikke bestille på nytt. Så lenge du har fått bekreftelse skal du stole på, den pakken med masse klær er nok enda ikke sendt. Kan gå flere dager det. Har opplevd å fått bestillinger jeg har gjort etter en annen før den jeg bestilte først.
Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #8 Skrevet 23. november 2010 neeh, frister ikke.. Ørn du liksom, faen meg bedre med en spurv!
Anonym bruker Skrevet 23. november 2010 #9 Skrevet 23. november 2010 Sjekket nå og alt var i orden nå Masse kluss, men da er det vel i orden sikkert. Takk for svar, snille anonym
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå