Gå til innhold

Han løy mye til eksen sin, og det er grunnen til at


Anbefalte innlegg

Skrevet

hun dumpet han.

Tror dere han gjør det til neste kjæreste også?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det spørs jo hva han løy om og hvorfor..

Skrevet

Har du tatt over min eks? Hehe

 

Prøvde faktisk å være sammen med han ikke bare en, men to ganger med en pause på to år i mellom, og han løy like mye andre gangen som første..

Så vil ikke anbefale en kar du vet at har løyet for dama si, for da er sannsynligheten for at han lyver for deg og ganske stor....Er noen som bare må lyve og, om det er for å få et kick eller om de tror de er nødt er ikke godt å si...

Skrevet

Men er det små hvite løgner, eller mer sårende alvorlige ting?

Eller er han typen som overdriver når han snakker, du skriver lite om hva det går utpå :)

Skrevet

Mannen min løy mye til eksen, men hun hadde et stort kontrollbehov og godtok ikke alle hans utskeielser. Jeg har vært mer laidback og hatt like stort behov for fest, moro og avkobling som ham. Jeg vet at han lyver til meg også, men for det meste om uskyldige ting, dessuten ser jeg det på ham med en eneste gang.

 

De tingene han løy til henne om, trenger han ikke lyve til meg om. Men at han lyver om småting er helt klart et konfliktområde i vårt forhold også. Han er så konfliktsky at han heller finner opp en historie enn å fortelle sannheten. Han kan si at han ikke rakk å rydde opp fordi han måtte jobbe, selvom han har stuket på pcen, sovet lenge og sett på tv hele dagen. Det irriterer vettet av meg, men jeg har lært meg å leve med det.

 

 

 

 

Skrevet

HI

 

Han løy om at han ikke fikk tid til å gjøre det og det, fordi han gjorde det og det. Han løy om hvem han var sammen med, han løy om hva han gjorde.

 

I det store og hele så var det bare småtteri! Men det som var greia her var at han løy fordi han var redd for at kjæresten skulle bli sint hvis han fortalte sannheten. (altså, hvis hun ikke likte det han gjorde)

 

Det endte jo selvsagt i veldig mange løgner og bortforklaringer, og etter 2000 sjanser, så ble han dumpet..Han hadde jo da ødelagt all tillitt, og mistet respekten fra partneren sin. Selv så ville han faktisk være i forholdet, men hans konfliktsky side ødela det..

Skrevet

Vet du. Jeg løy faktisk til eksen min jeg og.. Grunnen var hans store kontrollbehov! Ved en fremtidig kjæreste vil jeg nok ikke gjøre det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...