Mamma til en Prins<3Juli-spire Skrevet 22. november 2010 #1 Skrevet 22. november 2010 Heisann. Jeg oppdaget ikke at jeg var gravid før jeg var 6 uker på vei.. Så jeg begynte derfor ikke å ta folsyre før det.. Bekymrer meg litt for at jeg begynte så seint med det. Har det mye å si? Noen som vet?
Gjest Mentha♥med kul på magen♥ Skrevet 22. november 2010 #2 Skrevet 22. november 2010 Jeg begynte heller ikke med folat før uke 5/6. Fikk beskjed om at det sikkert gikk helt bra, men at det bare var å begynne så fort jeg kunne. Du får i deg folat fra matvarer og, f.eks grønne grønnsaker, så da har du nok litt å gå på
Gjest En til 2011 <3 1-pp <3 Skrevet 22. november 2010 #3 Skrevet 22. november 2010 Jeg er prøver,og har siste mnd tatt gravid vitaminer,for dem som er eller prøver å bli gravid. Det er nok folat i disse vitaminene sant ? Eller skal jeg begynne på vanlig folat i tillegg ?
Gjest Mentha♥med kul på magen♥ Skrevet 22. november 2010 #4 Skrevet 22. november 2010 Det skal være nok folat i de som er for gravide, såvidt jeg vet. Det ser du på boksen De rene folattablettene er vel på 0,4 mg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå