Gå til innhold

Hvordan gjør det mest koselig til jul ang. pynting??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er alene med en datter på 15 mnd, har litt lyst til å gjøre litt "ekstra" i julen med pynting..Men, hvor mye hun kommer egentlig til å skjønne av det??

 

Var på europris og skulle se etter litt fine julebelysning til å ha inne, men der var utvalget lite..Hvor får jeg kjøpt litt mer annet??

 

Må si, at jeg selv personlig ikke er så veldig glad i julen. Men, etter at jeg har fått en datter, og ikke er helt alene..Så syns jeg det er nok litt koselig for henne. Om ikke hun skjønner så mye av det, så er det liksom pyntingen, som hun blir oppmerksom på, og gledes over. :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stjerne i vinduet fra 1 desember(gir en forventning ;)). Levende lys, og slike lyslenker du tenkte på. Plantasjen har en del, også røde herter til innendørs bruk.

Skrevet

Ja lyslenker jeg tenkte på, da blir det plantasjen :) Ja, stjernen skal jeg gå og hente hos bestefaren :)..Takk for tipset..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...