Gå til innhold

Hvordan kjennes det ut med spark mot blæren?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Er ganske sikker på lillejenta mi sparker meg mye i blæren :P Det kjennes ut som sånn "støt" som kommer også blir jeg veldig tissetrengt..Noen som kjenner dette igjen?

Er 23+5 =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei på deg! :)

 

Vet akkurat hvordan du har det - for lillegull i magen min gjør akkurat det samme, hehe.

Merker når han/hun ligger mot blæra, for da kjennes sparkene innvendig hvis du skjønner? Og de dagene babyen ligger sånn, er det også færre spark som kjennes.

I tillegg løper jeg på WC som en tulling, og blir like irritert hver gang jeg merker at det er kun få dråper som kommer nedi do ;)

 

Sånn var det også forrige gang jeg var gravid, da lå lillejenta på blæra stort sett hele svangerskapet. Det merka jeg god på bekkenet også :/ Håper denne babyen flytter på seg snart, for er ganske ubehagelig ;p

 

Klem fra

Skrevet

Hehe, ja akkuart som sparkene kjennes innvendig som et støt mot noe den trykker på også får jeg en akutt tissetrang. noen ganger løper jeg på do, andre ganger holder jeg meg tissetrengt en stund :P

Skrevet

Joda tror blæra brukes som hodepute jeg :D kjennes ut som man er tissatrengt i noen få sekunder:D

Skrevet

Forrige gang syntes jeg det ble verst mot slutten - større baby, større spark mot blære og større akutt tissetrang! Hun i magen nå ser ut til å ha funnet ut at særlig bevegelse i retning blære er artig! Har daglig en periode der hun bruker blæra som trampoline. Men heldigvis snur hun seg etter en liten stund og da kommer sparkene utover igjen! :) Lykke til! Det er bare enda en av de mange "gleder" med svangerskap! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...