nr 2 på gang i mai Skrevet 19. november 2010 #1 Skrevet 19. november 2010 sørkedalsveien? Er de langt ifra plaza? Er det i sentrum, eller må man ta tog ut av byen hvis man ikke har bil?
OsloMor Skrevet 19. november 2010 #2 Skrevet 19. november 2010 Sørkedalsveien begynner på Majorstua og går videre oppover forbi Colosseum senter og XXL. For å komme seg dit, så tar man hvilken som helst T-bane vestover og går av på Majorstua. Det er langt fra Plaza, men Plaza ligger rett ved siden av banen, og du er på Majorstua i løpet av 7 min med bane. Hvor skal du i Sørkedalsveien?
FletteMette&DenLangeMelkeveien Skrevet 19. november 2010 #3 Skrevet 19. november 2010 Hvis du skal orientere deg rundt i Oslo er www.trafikanten.no uunnværlig:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå