Liten gutt i magen<3 Skrevet 19. november 2010 #1 Skrevet 19. november 2010 Hvilken nettside kjøpte dere fra og hva betalte dere i frakt og toll?
2skjønnesmå Skrevet 19. november 2010 #2 Skrevet 19. november 2010 Hei, jeg kjøpte uggs på nettet, og er superfornøyd!!! Siden jeg handlet fra heter ausuggs.com, og jeg betalte 1100 for TO par uggs, fri frakt og ingen toll:) Superduperfornøyd!
Missy med sine 2 barn (✿◠‿◠) Skrevet 20. november 2010 #3 Skrevet 20. november 2010 Vi kjøpte ugg+en jakke fra qxl.. Er drit fornøyd. betalte 299 i frakt..
Pepsimaximusa *mammatil2* Skrevet 20. november 2010 #4 Skrevet 20. november 2010 Husk at stort sett det meste av billige uggs du finner på nettet er fake. Her er en liste over offisielle forhandlere på nettet: http://www.uggaustralia.com/retailstores/onlinestores.aspx?p=aor Selv kjøpte jeg mine på taylorshoes.com, og fikk moms på de, så de endte opp på ca 1300kr inkl alt. Men heller det enn å kjøpe fake, du merker stor forskjell på de.. Har hatt begge deler, og de ser like ut.. Men inni er forskjellen stor! Er nå på det 2.året med mine uggs, og en kan knapt nok se at de er brukt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå