Gå til innhold

slutte med flaske om kvelden??


<3 Har verdens vakreste gutt<3

Anbefalte innlegg

Skrevet

når slutta barnet deres med flaske om kvelden?

Har en gutt på 1 og 1/2 år som får litt lunken melk på flaske om kvelden som kos. Har prøvd nå og avvenne den,både med vann og uten flaske i det hele tatt. men han vil ikke sove,men så fort han får litt melk så kvelder han..

og Ja han får den i senga,vet mange er imot og gi det etter tannpuss men vi gir vår sønn det da uansett. så trenger ingen skjennepreiken fra dere som er imot det. vårt valg!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den yngste datteren vår var vel godt over året da hun sluttet. Vi lot henne aldri sovne med den i sengen da.

Skrevet

Har du prøvd å la han få flaska på stua eller før tannpussen? Det har funket her i huset. Hun ligger på lammeskinnet og inntar flaska også pusser vi tennene og legger henne. Og hun sovner fort. :)

 

Bare så det er sagt, jeg forstår godt at dere gir han flaske i senga når han sovner mye lettere med enn uten. Hvis tulla mi våkner på natta så gir jeg også flaske med melk i senga for da sovner hun igjen. Eneste måte å få henne til å sovne på natten uten en lang skrikekur... Og med en mann som skal på jobb kl 7 om morgenen og papirtynne vegger er det rett og slett lettere å bare gi henne flaska..

Skrevet

ja har prøvd og ligge i sofaen og på fanget og kose flaska. ligger lenge rolig og koser seg da. men når han blir lagt i senga så er det full fres igjen :( var en periode han holdt det gående til 21-22. det var når han ikke fikk flaske. hvis han får flaske i senga sover han som regel godt rundt 19.

tenker det kanskje er på tide og slutte siden han blir 2år i mars. vet om andre barn som har holdt det gående med flaske til de er både 3 og 4 år men..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...