Anonym bruker Skrevet 17. november 2010 #1 Skrevet 17. november 2010 Blir jeg sittende noen minutter på do eller på huk så er blir kjønnsleppene enorme. Skikkelig ubehagelig.. Er 32 uker på vei nå, og håper ikke det blir værre.. Ser jo helt forferdelig ut også!
Anonym bruker Skrevet 17. november 2010 #2 Skrevet 17. november 2010 Hihi!! Er ca like langt på vei og føler jeg har fått DEN bollemusa - sånn "gammel dame underliv", sto å flirte av meg selv på badet i går! Det kjekke er at alt blir lite og nett igjen etter fødsel!
Anonym bruker Skrevet 17. november 2010 #3 Skrevet 17. november 2010 Uff ja, jeg hadde det sånn med nr 2. Det var helt forferdelig. Følte meg helt grusom og lurte på om jeg blir normal igjen. Jeg kan iallefall forsikre deg om at etter fødselen er du helt "normal" igjen:) Lykke til og hold ut. Det kommer noe godt ut av det:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå