Gjest Skrevet 14. november 2010 #1 Skrevet 14. november 2010 Er drittlei av å finne minisjørta og undertøyet til eksen i klærne hans. Vi har akkurat flyttet til vårt nye hus og mye har kommet med i bagasjen. Klarer ikke å ikke være sjalu heller!! ARRRRGGHH!!! Godt å få det ut!!
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 14. november 2010 #2 Skrevet 14. november 2010 Seriøst? Jeg hadde antakelig rablet =P Hvorfor i alle dager har han tatt vare på det ?
Gjest Skrevet 14. november 2010 #3 Skrevet 14. november 2010 han har ikke tatt vare på det med vilje, han er bare ikke så "ryddig" av seg når det kommer til klær.... Jeg gikk med eksen hans sine sokker i (ull) i flere mndr, til han plutselig endag sier at de ikke er hans men eksens... Kanskje jeg er skutt i huet og reagerer på filleting, men det er bare unødvendig nå som jeg er såå følsom og gå å tenke på på dette...ahhahaaarrgh!!
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 14. november 2010 #4 Skrevet 14. november 2010 Hehe, i mine øyne har du all grunn til å reagere =P Jeg hadde antakelig, som sagt, rablet hvis jeg skulle snuble rundt i min samboers eks undertøy til daglig.. Han hadde fått klar beskjed om å gå igjennom hver eneste kasse/pose med klær, og kaste alt hennes mens jeg var ute og gikk en tur for eks..sånn at jeg hadde sluppet å se det =P Hormoner hjelper jo ikke akkurat på saken... *frustrert på dine vegne*
Nr. 5? Skrevet 14. november 2010 #5 Skrevet 14. november 2010 Hvorfor ikke bare samle alt i en pose og spør om hun skal ha det tilbake, hvis ikke så er det bare å kaste det. Regner med dere har nok av egne ting å oppbevare
Gjest Skrevet 14. november 2010 #6 Skrevet 14. november 2010 ja hehe. Neida går jo ikke i hennes undertøy, NEVER. bare et par sokker det var snakk om her. MEN NÅ tror jeg alt skal være borte!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå