Gå til innhold

Jule-barne-tv på NRK


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet hva som blir sendt i år som julekalender barne-tv?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

tror det er blåfjell i år.

Skrevet

Månetoppen i år, Blåfjell blir neste år :)

Skrevet

Det er så koselig :D Gleder meg til advent :D

Skrevet

Enig med deg! Leeenge siden Amalies jul har vært på barne-tv, og det er jo en så koselig serie, så den bør absolutt bli sendt igjen. I fjor (og forfjor), da Jul i svingen gikk som barne-tv i jula, så barna mine mest på Amalies jul-dvd'en vi hadde investert i. Er jo mye i Jul i svingen som er både moro og koselig, men samtidig er det flere ting der som ikke burde vært lov å hatt med i barne-tv. Så i år blir det allright å slippe Jul i svingen, - Jul på Månetoppen er koselig :) -Også får vi "Amalies jul-tilhengere" håpe nrk velger å sende Amalies jul igjen om ikke så altfor mange juler ;)

Skrevet

Leste en plass at Amalies jul ikke ville bli sendt på tv pga krangling om rettigheter... så inntil det er løst så blir det ihvertfall ingenting.... :(

Skrevet

jeg og sønnen min koste oss sånn i fjor med "jul i svingen".. det syntes vi var helt topp, så jeg kjøpte den på DVD, så vi kommer til å se en episeode hver dag med dette i år.. :)

Skrevet

Jeg og savner Amalies jul. Den er det ca 10 år siden de har sendt...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...