Gå til innhold

Det dummeste jeg hører eller leser er....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når voksne damer/kvinner bruker betegnelsen GUTT når det er snakk om voksne menn!

Hører dere ikke hvor feil det er?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Enig. Likedan med jente på voksne damer.

Skrevet

Jeg synes den grensa er litt uklar jeg. Vet mange gutter på 25+ og kvinner på 18. Det handler om personlighet og modenhet, synes jeg.

Skrevet

Tja, jeg har en mann, men enkelte her inne er sammen med små bortskjemte guttunger som bare tenker på seg selv. Slike er rett og slett ikke menn i mine øyne da en mann er gutt som er blitt voksen ikke bare rent fysisk, men også mentalt og ansvarsmessig.

Skrevet

Helt enig i at det er mange her som virker som om de er sammen med forvokste barn, men når det er snakk om at de møtte en "gutt" i helga, de har vært sammen med en "gutt" en stund bla-bla-bla så får jeg litt... jah.. kav ?

Skrevet

Hvis DET er det dummeste du har hørt eller lest så er du kanskje ikke en veldig belest person vil jeg påstå!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...