Gå til innhold

Dere som er gravide i 2 og 3 trimester, ang. influensavaksine.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Legen min synes jeg burde ta den da det er anbefalt for gravide i 2 og 3 trimester, samt 1 trimester for kronisk syke.

Jeg er veldig skeptisk.

Er det noen som har noen gode linker eller erfaringer som veier for og imot?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tok den for noen uker siden. Jeg tenkte som så at helsemyndighetene anbefaler det, og jeg vet ikke bedre enn de. Derfor stoler jeg på det! tenkte også på at dersom jeg IKKE tok den og noe skulle skje, ville jeg aldri kunne leve med meg selv igjen siden jeg hadde trosset anbefalingene. Hvis man ikke kan stole på de som kan det, hvordan skal det gå da ? =)

Skrevet

Fordi de forskjellige distributørene av diverse medisiner ekstremt kyniske og tenker profitt.

Det har vært spekulert i dette ved både fugleinfluensa og svineinfluensaen. Helsemyndighetene er på en måte kjøpt og betalt.

Skrevet

Nå er det jo ikke engang noen pandemi. Da jeg var gravid gnålte de hele tida om det. Hilsen en som ikke tok influensavaksinen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...