magica og lille tryll ♡ Skrevet 11. november 2010 #1 Skrevet 11. november 2010 Altså til hjemmebruk... Etter at lillebror meldte sin ankomst, ble det rift om emmaljungaen, så nå trenger vi (les:jeg ;o) en liten, lett vogn, som egner seg til trilleturer og dagsoving. Gjerne trehjuling, men den må være ok på snøføre. Den bør være lun å ligge i, det er kaldt her vi bor, og helst ikke så stor sammenlagt, men stor nok til at det er plass til vinterpose oppi. Kan tillegge at jeg kjøpte en carena easy trille som jeg ikke er fornøyd med da jeg syns trilleegenskapene var elendige. Den er dessuten ikke egnet til å sove ute i på vinteren. Noen som ønsker å kjøpe en pent brukt, brun carena så rop ut ;o) Bor i vestfold..
Collette Skrevet 11. november 2010 #2 Skrevet 11. november 2010 Jeg er veldig fornøyd med Urban Jungle Mountain Buggy,. Vi har en stor dunpose oppi (easygrow) og gutten min på 22 mnd, sover veldig godt i vogna si.
Indigo 08-10-13 Skrevet 13. november 2010 #3 Skrevet 13. november 2010 Vi kjøpte ei Simo trille til ca 2500 kr da lillebror i huset meldte sin ankomst. Vogna var tiltenkt sovevogn i barnehagen, siden lillebror overtok Simo kombi. Trilla er robust, og helt herlig å trille i allefall på asfalt. Har ikke prøvd på vinterføre, men ser for meg at det blir litt vanskeligere da hjulene er plastikk. Må være eneste minus med vogna. Er forresten en trehjuling. Ryggen kan legges helt ned. Og den er lang i ryggen, og bena kan løftes opp, slik at junior ligger helt vannrett med hele kroppen. Lett å legge sammen. Rimelig lett. Kjempeflott sovetrille! Har du forresten søskenvogn? Jeg angret på at jeg kjøpte Simo trilla istedet for søskenvogn. Gikk noen få uker så måtte jeg kjøpe ei søskenvogn også! Så nå er jeg blitt den mammaen jeg ikke trodde jeg ville bli med ørten vogner, 5 til sammen;)
Squirrel79 Skrevet 14. november 2010 #4 Skrevet 14. november 2010 Jeg kan anbefale EasyWalker. Den kan legges helt flatt, og nå har den kommet med en versjon der du kan løfte opp fotbrettet også. Den er super å trille i alle typer terreng, og slås sammen og blir liten til å ha i bilen etc. Vår mini på 21 måneder sover veldig godt i denne, og nekter å sove noe annet sted på dagtid.
Squirrel79 Skrevet 14. november 2010 #5 Skrevet 14. november 2010 Jeg kan anbefale EasyWalker. Den kan legges helt flatt, og nå har den kommet med en versjon der du kan løfte opp fotbrettet også. Den er super å trille i alle typer terreng, og slås sammen og blir liten til å ha i bilen etc. Vår mini på 21 måneder sover veldig godt i denne, og nekter å sove noe annet sted på dagtid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå