Gå til innhold

EKSTREMT tørr hud helt plutselig


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er gravid i midten av uke 36... på en uke har jeg blitt helt ekstremt tørr i huden!

 

Jeg dynker hele kroppen i olje etter hver dusj, for å få fuktighet.. og nå har plutselig overkroppen blitt helt rar. Spesielt brystene! De flasser... huden faller av! Og jeg smører dem godt med både olje og Spenol.. dette kan jo ikke være normalt ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå forbereder kroppen seg, melkekjertlene/brystene strekker seg og forbereder seg på jobben de skal utføre om noen uker. Man går gjerne opp 1 og 2 str i bh så er sikkert derfor huden flasser.

 

Det jeg vil anbefale er NuSKin Body Lufra -> bodypeeling

NuSkin Body lotion og event NuSKin shower gel.

Jeg bruker disse produktene selv og er meget godt fornøyd!!

 

:)

Skrevet

jeg har slitt med kløe i dette svangerskapet og jeg har fått gode kremer anbefalt på apoteket :) Spenol er fet, men jeg personlig synes det finnes mye bedre kremer å bruke enn spenol men de koster gjerne litt mer. Forrige svangerskap brukte jeg body butter fra Body Shop, og var svært fornøyd med det :) Ellers sverger jeg til bioterm bodylotion, som jeg synes er grei å ha med å gjøre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...